Fundacja Obywatelska

Poprzez realizowane projekty takie jak Krakowski Ranking Samorządowców, Kursfrancuskiego.pl czy Sejmik.pl chcemy dotrzeć do Polaków z myślą, że uda nam się poszerzać ich świadomość obywatelską oraz zwiększać możliwości edukacyjne mieszkańców głównie wsi i małych miasteczek. Więcej o naszym najnowszym projekcie Sejmik. Misją organizacji jest odpowiedzialna współpraca między obywatelem i państwem, które wykorzystuje kapitał społeczny wykrystalizowany przez działania oganizacji pozarządowych.

OVERVIEW

The domain fundacjaobywatelska.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have inspected zero pages within the website fundacjaobywatelska.pl and found two websites interfacing with fundacjaobywatelska.pl. There is two public network platforms acquired by fundacjaobywatelska.pl.

FUNDACJAOBYWATELSKA.PL TRAFFIC

The domain fundacjaobywatelska.pl is seeing diverging amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjaobywatelska.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaobywatelska.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaobywatelska.pl

Aurea Libertas - Strona główna

Badania - analizy - audyt obywatelski. Co nowego w naszym Instytucie? Artykuły problemowe, raporty, publikacje. Badania, analizy, strategie, studia wykonalności, konsuting, szkolenia. Nowe trendy w administracji publicznej . Zbiorowa inteligencja i jej praktyczne wykorzystanie .

WHAT DOES FUNDACJAOBYWATELSKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaobywatelska.pl Mobile Screenshot of fundacjaobywatelska.pl Tablet Screenshot of fundacjaobywatelska.pl

FUNDACJAOBYWATELSKA.PL SERVER

We diagnosed that a lone page on fundacjaobywatelska.pl took three hundred and fifty-one milliseconds to download. Our parsers could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
79.96.70.92

SERVER OS

We discovered that this domain is employing the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Fundacja Obywatelska

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following on the homepage, "Poprzez realizowane projekty takie jak Krakowski Ranking Samorządowców, Kursfrancuskiego." We observed that the web page also said "pl chcemy dotrzeć do Polaków z myślą, że uda nam się poszerzać ich świadomość obywatelską oraz zwiększać możliwości edukacyjne mieszkańców głównie wsi i małych miasteczek." It also stated " Więcej o naszym najnowszym projekcie Sejmik. Misją organizacji jest odpowiedzialna współpraca między obywatelem i państwem, które wykorzystuje kapitał społeczny wykrystalizowany przez działania oganizacji pozarządowych."

SEEK MORE WEB SITES

justbreathe3 Just another WordPress.com site

She dances in a ring of fire. Another flashing chance at bliss. Me escabulliré en tu bolsillo. Invisible, haz lo que quieras, haz lo que quieras. Caeré en la ranura y me cortare y me cortare. Hay un espacio vacío dentro de mi corazón. Donde las alas toman raíces,. Así que ahora te liberare, te liberare. Hay un espacio vacío dentro de mi corazón.

boukhalfas blog - Blog de boukhalfa - Skyrock.com

Please enter the sequence of characters in the field below. Fri, March 25, 2016. Subscribe to my blog! Post to my blog.

coeurbrizerdu95s blog - Blog de coeurbrizerdu95 - Skyrock.com

Jme suis remie maintenen en mode daddy yankee sa ces du son reggeaton. Please enter the sequence of characters in the field below. Add this video to my blog.